Zítra startují předobjednávky na HTC U11 v nové barvě Solar Red


Zítra startují předobjednávky na HTC U11 v nové barvě Solar Red

Společnost HTC zahajuje již zítra na své oficiální adrese www.htc.com předobjednávky top modelu U11 v barvě Solar Red. Ta není pouze červená, ale dle úhlu pohledu přechází od ohnivě rudé po temně zlatý odstín.

„Barva skvěle funguje s jedinečnou úpravou povrchu s Liquid surface designem, který odráží světlo tak, jako žádný jiný smartphone,“ tvrdí tchajwanský výrobce. První kusy U11 Solar Red budou zákazníkům odeslány 10. července. Datum doručení se však může lišit v závislosti na regionu a konkrétním státu.

HTC 11 dostalo výbavu, kterou zatápí nejlepším smartphonům na trhu. V jeho výbavě najdeme 5,5palcový QHD displej, který je vsazen do precizně zpracovaného kovového těla – to navíc obepíná speciální rámeček, s jehož pomocí lze gesty telefon ovládat. Funguje to i v rukavicích nebo s mokrýma rukama, HTC 11 prostě rozeznává sílu stisku.

Novinka používá procesor Snapdragon 835 společně s novou generací GPU Adreno a 4 GB RAM. I hlavní fotoaparát má špičkové ambice. Rozlišení je dvanáct megapixelů, světelnost je f/1.7 a nechybí optická stabilizace obrazu.

Co se další výbavy týče, HTC U11 je odolné vůči vodě a prachu (IP67), jeho baterie má kapacitu 3 000 mAh a nechybí čtečka otisků prstů, která je pod displejem a vedle ní najdeme dvě senzorová tlačítka pro ovládání telefonu. Samozřejmostí je také podpora rychlého nabíjení QuickCharge 3.0.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Zítra startují předobjednávky na HTC U11 v nové barvě Solar Red


  1. Zuzana

    To vypadá lákavě, je super, že se výrobci smartphonů přestávají bát barev, jen by za mě klidně mohli ještě přitlačit s množstvím barevných mutací. 😉Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.