Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyZítra startují předobjednávky na HTC U11 v nové barvě Solar Red

Zítra startují předobjednávky na HTC U11 v nové barvě Solar Red

Společnost HTC zahajuje již zítra na své oficiální adrese www.htc.com předobjednávky top modelu U11 v barvě Solar Red. Ta není pouze červená, ale dle úhlu pohledu přechází od ohnivě rudé po temně zlatý odstín.

„Barva skvěle funguje s jedinečnou úpravou povrchu s Liquid surface designem, který odráží světlo tak, jako žádný jiný smartphone,“ tvrdí tchajwanský výrobce. První kusy U11 Solar Red budou zákazníkům odeslány 10. července. Datum doručení se však může lišit v závislosti na regionu a konkrétním státu.

HTC 11 dostalo výbavu, kterou zatápí nejlepším smartphonům na trhu. V jeho výbavě najdeme 5,5palcový QHD displej, který je vsazen do precizně zpracovaného kovového těla – to navíc obepíná speciální rámeček, s jehož pomocí lze gesty telefon ovládat. Funguje to i v rukavicích nebo s mokrýma rukama, HTC 11 prostě rozeznává sílu stisku.

Novinka používá procesor Snapdragon 835 společně s novou generací GPU Adreno a 4 GB RAM. I hlavní fotoaparát má špičkové ambice. Rozlišení je dvanáct megapixelů, světelnost je f/1.7 a nechybí optická stabilizace obrazu.

Co se další výbavy týče, HTC U11 je odolné vůči vodě a prachu (IP67), jeho baterie má kapacitu 3 000 mAh a nechybí čtečka otisků prstů, která je pod displejem a vedle ní najdeme dvě senzorová tlačítka pro ovládání telefonu. Samozřejmostí je také podpora rychlého nabíjení QuickCharge 3.0.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. To vypadá lákavě, je super, že se výrobci smartphonů přestávají bát barev, jen by za mě klidně mohli ještě přitlačit s množstvím barevných mutací. 😉

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře