Zítra se začnou prodávat chytré hodinky Xiaomi Huami Amazefit


Zítra se začnou prodávat chytré hodinky Xiaomi Huami Amazefit

První testovací kusy chytrých hodinek Xiaomi Huami Amazefit se v České republice objevily již loni v září. Základním problémem však bylo kompletně čínský prostředí operačního systému, které značně komplikovalo ovládání. Nyní však přichází do ČR globální varianta, která je plně v angličtině.

Hodinky Xiaomi Huami Amazefit mají kompletní senzorické vybavení – akcelerometr, GPS a senzor srdečního tepu. S aplikací v mobilním telefonu se párují přes bluetooth. Spolupracují pak s Androidem 4.4 a novějšími variantami.

Ovládání hodinek probíhá přes kulatý LCD dotykový displej s průměrem 1,34 palce a rozlišení 300 × 300 pixelů. Bezproblémovou nositelnost zajišťuje třída odolnosti IP67, hodinky by tedy měly vydržet ponoření pod hladinu vody až 30 minut. Dále výrobce zmiňuje na jedno nabití až dvanáctihodinovou výdrž a vyměnitelné pásky v barevné variantě černá nebo oranžová.

Xiaomi Huami Amazefit se začnou prodávat je zítra, tedy 28. března. E-shop Xiaomimobile.cz si je cení na 4 389 korun.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Zítra se začnou prodávat chytré hodinky Xiaomi Huami Amazefit


  1. Marwyn

    Dále výrobce zmiňuje na jedno nabití až dvanáctihodinovou 12 dní – čtete to vůbec nebo rovnou posíláte výstupy z nějakého translátoru na web?Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.