Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyZítra se začnou prodávat chytré hodinky Xiaomi Huami Amazefit

Zítra se začnou prodávat chytré hodinky Xiaomi Huami Amazefit

První testovací kusy chytrých hodinek Xiaomi Huami Amazefit se v České republice objevily již loni v září. Základním problémem však bylo kompletně čínský prostředí operačního systému, které značně komplikovalo ovládání. Nyní však přichází do ČR globální varianta, která je plně v angličtině.

Hodinky Xiaomi Huami Amazefit mají kompletní senzorické vybavení – akcelerometr, GPS a senzor srdečního tepu. S aplikací v mobilním telefonu se párují přes bluetooth. Spolupracují pak s Androidem 4.4 a novějšími variantami.

Ovládání hodinek probíhá přes kulatý LCD dotykový displej s průměrem 1,34 palce a rozlišení 300 × 300 pixelů. Bezproblémovou nositelnost zajišťuje třída odolnosti IP67, hodinky by tedy měly vydržet ponoření pod hladinu vody až 30 minut. Dále výrobce zmiňuje na jedno nabití až dvanáctihodinovou výdrž a vyměnitelné pásky v barevné variantě černá nebo oranžová.

Xiaomi Huami Amazefit se začnou prodávat je zítra, tedy 28. března. E-shop Xiaomimobile.cz si je cení na 4 389 korun.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Dále výrobce zmiňuje na jedno nabití až dvanáctihodinovou 12 dní – čtete to vůbec nebo rovnou posíláte výstupy z nějakého translátoru na web?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře