Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyZítra se začne prodávat novodobá Nokia 3310

Zítra se začne prodávat novodobá Nokia 3310

Společnost HMD Global, která je novým domovem telefonů Nokia, oznámila, že její první řada smartphonů Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 bude v prodeji v červnu. Telefony vybavené čistým systémem Android byly představeny na veletrhu MWC v Barceloně.

Společně s novou řadou chytrých telefonů Nokia se systémem Android Nougat se vrací Nokia 3310 v moderním designu. Legendární telefon bude v prodeji již od zítřka 24. května za doporučenou cenu 1 599 Kč u prodejců O2, Mall.cz, CZC.cz a DATART. Operátor Vodafone v průběhu června nabídne exkluzivně červenou variantu Nokia 3310 ve stejné cenové hladině.

Smartphony Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 se v České republice začnou prodávat v červnu v prodejní síti dříve zveřejněných partnerů. Konkrétně se jedná o prodejce O2, Mall.cz, CZC.cz a DATART. Doporučené ceny pro jednotlivé smartphony jsou následující: Nokia 6 za cenu 6 799 Kč, Nokia 5 s cenovkou 5 499 Kč a Nokia 3 za 3 999 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře