Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyZažijte spolu s Huawei představení nových smartphonů P20 a P20 Pro

Zažijte spolu s Huawei představení nových smartphonů P20 a P20 Pro

Společnost Huawei představí zítra na globálním eventu za účasti stovek světových médií dlouho očekávané novinky z prémiové řady P20. Ve stejnou chvíli budou mít i čeští zákazníci možnost zažít tento okamžik na vlastní kůži: nechat se unést live přenosem přímo z Paříže a následně spatřit nové top modely naživo jen pár okamžiků po jejich oficiálním světovém představení.

V rámci akce, která se uskuteční 27. března odpoledne ve značkové prodejně Huawei v Quadriu na Národní třídě v Praze, proběhne live stream z globálního představení v Paříži, dále zástupce Huawei přímo na prodejně představí novinky z řady Huawei P20 a pro širokou veřejnost bude připravena také soutěž o Huawei smartphone.

Na místě bude zajištěn rovněž welcome drink a drobné občerstvení.

Harmonogram akce:

15:00 – 16:00 = Live stream tiskové konference z Paříže
16:15 = začátek akce
16:30 = prezentace a odhalení nového smartphonu
17:00 = zahájení soutěže
17:15 = focení Huawei smartphonem s možností odnést si foto domů

Zájemci mohou live stream z Paříže sledovat rovněž online na následujících odkazech: YouTube | Facebook

Dalšími místy, kde bude nový smartphone Huawei odhalen jsou rovněž Pop up store Huawei na Chodově v Praze a na Slovensku Nay Aupark v Bratislavě.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře