Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyZávody Top Gear: Stunt School Revolution dostupné v Google Play

Závody Top Gear: Stunt School Revolution dostupné v Google Play

Chceš vynést do výšky karavan a přeskočit Grand Canyon? Nebo použít své sportovní auto a utéct z Alcatrazu co nejdelším skokem do dálky s dopadem na nákladní člun nebo prolítnout horskou dráhu na newyorském mrakodrapu s krávou ve svém pickupu?

Vývojáři z BBC Worldwide si pro hráče nachystali opravdu velkou dávku jedinečných a z velké části bizarních závodů a úkolů. Abyste si udělali lepší představu, o čem hra vlastně je, přečtěte si naši recenzi verze pro iOS (Top Gear: Stunt School Revolution – Závody trochu jinak).

Top Gear: Stunt School Revolution v detailech:

  • Nekonečné úpravy vozů k vyladění výkonu auta pro jakýkoliv vývoj situace
  • Zážitek fantasticky citlivého a intuitivního řízení
  • Fantastická věhlasná místa z celého světa – Grand Canyon, Alcatraz, přístav Sydney Harbour, New York, Moskva, Londýn a Čína
  • Vyzvi své kamarády, aby překonali tvá vysoká skóre v každém manévru a sděl to všem na Facebooku a Twitteru
  • Tato hra je zdarma a nákupy uvnitř aplikace jsou k dispozici za extra Zlaté matice, Povolenky a Stigovy dolary, pokud se nemůžeš dočkat

Hra je nabízena ve dvou verzích. První je zdarma, druhá, s přídomkem Pro, která vás dostane na silnici s 300 povolenkami a všemi odemčenými manévry, přijde na 22 korun.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Top Gear SSR Pro/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře