Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyZávody Top Gear : Race the Stig jsou jiné, než jsme čekali

Závody Top Gear : Race the Stig jsou jiné, než jsme čekali

Novinka Top Gear : Race the Stig funguje na jednoduchém principu: hráčův automobil jede neustále kupředu. Na hráči je, aby se úspěšně vyhýbal překážkám, přeskakoval je a samozřejmě správně odbočoval, aby auto nesjelo z cesty. A to je vše. Bohužel.

Na novou hru z prostředí Top Gearu se těšili nejen skalní fanoušci známého motoristického pořadu.

Konečný výsledek je ale trochu rozpačitý. Podtitul Race the Stig spadá totiž do kategorie endless runner, tedy nikdy nekončících běžeckých her, což je (ne)milé překvapení.

Hra je bezplatná, ale rozhodně to neznamená, že by byla úplně špatná. Distribuovaná je metodou zvanou freemium, čili zdarma.

Vývojáře můžete však nechat vydělat dokupováním různých powerupů a předmětů, kterými si nenáročné ježdění můžete zpříjemnit.

Pokud jste velkými příznivci Top Gearu, pak si hru si stáhněte a vyzkoušejte. V opačném případě doporučujeme třeba Real Racing 3 nebo neméně skvělý Asphalt 8.

[appbox googleplay com.supersonic.tgrts]

[appbox appstore id675077614]

top-gear-race-stig-android-1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře