Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyZávody na skútrech Riptide GP2 vám vyrazí dech. K uvedení prý dojde...

Závody na skútrech Riptide GP2 vám vyrazí dech. K uvedení prý dojde v létě

Úspěšná závodní hra, ve které se proháníte na vodních skútrech a která po určitý čas byla dostupná exkluzivně pouze pro zařízení s Tegrou, se dočká pokračování. Vývojáři ze studia Vector Unit o tom informovali na veletrhu CES v americkém Las Vegas.

Podle krátkého dema, které je u stánku nVidie nainstalováno na několika prototypech handheldu Shield, o němž zástupci americké společnosti svorně prohlašují, že změní mobilní hraní, se hráči mají na co těšit.

Riptide GP2 přinese vylepšenou grafiku, propracovanější vlny, realističtější vodu, lepší efekt rozmazání, dynamické osvětlení a stíny, a především spoustu a spoustu zábavy. Hra využívá zbrusu nový engine Vector Engine 4.

Projedete se znovu po mnoha řekách i kanálech a přitom všem si užijete spoustu kaskadérských kousků. Připraven bude jak režim Kariéra s jednotlivými závody, do kterých může nastoupit až osm závodníků, ale také multiplayer.

Mnoho z vás se nyní asi ptá, kdy dojde k uvedení Riptide GP2 do Google Play a App Storu. Inu, herní studio stanovilo předběžný termín na léto 2013.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře