Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyZávodní smartphone: Lamborghini 88 Tauri potěší i ty nejnáročnější

Závodní smartphone: Lamborghini 88 Tauri potěší i ty nejnáročnější

Automobilka, která stojí za jedněmi z nejluxusnějších vozů světa, představila vlastní smartphone. Milovníci rychlé jízdy by si rozhodně neměli nechat ujít Lamborghini 88 Tauri.

Srdcem zařízení je procesor Snapdragon 801 taktovaný na 2,3 GHz, jemuž zdatně sekundují 3 GB operační paměti. Kdo čekal, že půjde o naleštěné ořezávátko, jako v případě Ferrari Liquid E, může si oddechnout.

Část z vestavěné 64 GB paměti ukrajuje systém Google Android 4.4.4 KitKat. Pokud by vám místo někdy nestačilo, můžete využít slot pro microSD karty.

Dominantou čelní strany telefonu je pětipalcový displej s Full HD rozlišením a osmimegapixelovým fotoaparátem pro selfie a videohovory, zadní foťák se může pochlubit rozlišením dvacet megapixelů a logem Lamborghini.

Šťávu luxusnímu zařízení, jehož vzhled staví na prošívané pravé kůži, lisované oceli a charakteristických designových prvcích automobilky, dodává 3200mAh akumulátor.

Cena Lamborghini 88 Tauri je vysoká. Případní zájemci si musí připravit 6 000 dolarů, v přepočtu 135 000 Kč.

Že smartphone není žádná tuctovka, dokládá také skutečnost, že je vyroben v omezeném počtu 1947 kusů. Firma tímto číslem odkazuje na ročník narození Tonina Lamborghiniho, syna zakladatele Lamborghini Ferruccia .

7 8 9

10 11 1

2 3 4

Zdroj: hi-tech.mail.ru

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře