Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyZávodní hra Dangerous Driving dostane pokračování, oznámili vývojáři

Závodní hra Dangerous Driving dostane pokračování, oznámili vývojáři

Vývojáři ze studia Three Fields Entertainment oznámili pokračování arkádových závodů Dangerous Drivinge, které silně připomínají první díly série Burnout. Dočkat bychom se na konci letošního roku. Dvojka nabídne otevřený svět namísto izolovaných uzavřených tratí, zanechá si ale důraz na destrukci.

Nebude chybět podpora online klání a nově také populárního split-screen multiplayeru, ale v dynamickém světě budete proti AI protivníkům moci závodit i sami. „Hráči si v otevřeném prostředí mohou vybrat, jak chtějí závodit,“ slibují vývojáři.

Dangerous Driving 2 vyjde stejně jako první Dangerous Driving na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One, ke kterým se nově přidá i Nintendo Switch. Do obchodů hra dorazí během zimy, tedy ještě před koncem roku. Prvních obrázků a videí se dočkáme ale mnohem dříve, snad už během následujících dnů či týdnů. Níže se zatím můžete podívat na trailer k jedničce.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře