Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyZávodní hra Cracking Sands pro iOS zabaví i náročné pařany

Závodní hra Cracking Sands pro iOS zabaví i náročné pařany

Motokárové závody se neřadí mezi realistické tituly, vývojáři se o to ani nesnaží. Jde o čistou arkádovou a adrenalinovou zábavu, kde se řežou smyky, přeskakují se propasti a sbírají různé powerupy a zbraně, kterými se snažíte zamezit v jízdě soupeřům.

Nová hra pro iOS Cracking Sands zavádí hráče do postapokalyptické budoucnosti, kde k životnímu stylu patří automobilové závody. Čím lepší jste, tím rychleji postupujete ve společenském žebříčku a soupeři vás více uznávají. Je tedy jasné, že půjde o docela dost hardcore záležitost.

Vývojáři vsadili na prověřený koncept: postupem času tak budete moci vylepšovat vlastnosti vašeho vozidla, postupně jej dovybavovat účinnějšími zbraněmi, například raketomety, atp., ale i jeho řidiče, tedy vás. Vedle klasického závodění je k dispozici i multiplayer, takže hra vás jen tak neomrzí.

Cracking Sands pro iPhone a iPad stahujte z App Storu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře