Středa, 24 dubna, 2024
DomůNovinkyZávan nostalgie: Pro iPhony vyšla skvělá bojovka The King of Fighters '98

Závan nostalgie: Pro iPhony vyšla skvělá bojovka The King of Fighters ’98

The King of Fighters ’98 je suprová hra, kterou jste možná kdysi dávno pařili na konzoli NeoGeo nebo automatech. Od dnešního dne je tahle legenda dostupná i pro smartphony a tablety s iOS. Přináší stále stejně chytlavou hratelnost a pěknou kreslenou grafiku komiksového stylu.

Princip hry je jednoduchý. Vyberte si svého bojovníka (k dispozici jich je 38) a poté se pokuste porazit všechny vaše soupeře v bojích jeden na jednoho. Každý bojovník je unikátní a má své klady a zápory, které jsou relativně výrazné.

The King of Fighters ’98 obsahuje několik herních režimů: Je tu mód Extra & Advanced, ale i možnost tréninku, kde se naučíte správně kombinovat údery (čili kombovat) a multiplayer. Hra podporuje také herní gamepady s podporou technologie Bluetooth, což oceníte ve chvílích, kdy vás omrzí matlání prsty po displeji.

Z portálu App Store si povedenou bojovku The King of Fighters ’98 můžete stáhnout za 98 korun.

[appbox appstore id885792725]

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře