Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyZaregistrujte se do Developer Preview programu, abyste získali s předstihem Windows Phone...

Zaregistrujte se do Developer Preview programu, abyste získali s předstihem Windows Phone 8.1

K uvolnění testovací verze Windows Phone 8.1 pro členy Developer Preview programu dojde příští týden. Informoval o tom na svém twitterovém účtu viceprezident Microsoftu, Joe Belfiore.

Podle dřívějších zpráv mělo k zahájení distribuce nefinální verze operačního systému WP 8.1 dojít včera, tedy 10. dubna. Mnoho lidí zkoušelo aktualizaci vyvolat manuálně, ale výsledkem nakonec nebylo nic jiného, než několik desítek sekund ztraceného času a nastoupivší pocit frustrace.

Naštěstí ve všem brzy jasno udělal samotný šéf platformy Windows Phone, který možná i proto, že byl zavalen lavinou dotazů, na Twitter napsal, abychom se uklidnili a o víkendu si odpočinuli, protože k uvolnění updatu dojde až začátkem příštího týdne.

Do Developer Preview programu, díky kterému zdarma získáte přístup k Windows Phone 8.1, se I VY můžete snadno registrovat podle pokynů, které najdete v našem starším článku ZDE.

joe

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

 1. Takže mistr Kočí je asi jasnovidec, když tvrdí „Mnoho lidí zkoušelo aktualizaci vyvolat manuálně“ jak k tomu příšel? Že mu to řeklo pár expertů z redakce? Místo toho aby se nad sebou pisálkové zamyslelli že píšou nepodložené kraviny, tak mě z FB smažete a zablokujete! To je přístup, jen tak dál

  • Na FB jste byl zablokován proto, že jste naši redaktorku nazval, nyní vás cituji pane Tomáši Hejdo, když už se zde nedokážete zaregistrovat pod svým skutečným jménem – „krávou“. Je možné, že Vám takové chování přijde v pořádku, ale nám tedy rozhodně ne.

   A ještě jedna rada: nespamujte diskuze osobními útoky. Pokud v tom budete pokračovat, věřte, že neváhám ani sekundu a zveřejním zde screen, kde je vidět, proč jste byl vlastně zabanován, aby si každý udělal obrázek, jaký jste člověk.

   Tímto končím diskuzi. Dalších komentářů netřeba. Všem slušným čtenářům přejeme pěkný víkend.

  • Co se divis, zes dostal ban, kdyz se chovas jako prase a nadavas zensky do krav. Jsem pro aby redakce podobně tupce nemompromisne banovala.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře