Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyZalman HPS500: Nový herní headset za přijatelnou cenu

Zalman HPS500: Nový herní headset za přijatelnou cenu

Zalman rozšiřuje svoji nabídku herních sluchátek s mikrofonem o nový model ZM-HPS500, který si bere to nejlepší z předchůdce HPS300 a přidává něco navíc.

Sluchátka HPS300 stále patří mezi nejprodávanější herní headsety na českém i slovenském trhu. Svoji kvalitou a příznivou cenou si tento headset získal desetitisíce spokojených uživatelů. Zalman nyní uvádí na trh nástupce tohoto oblíbeného modelu.

Novinka v portfoliu herních sluchátek HPS500 má 40mm měniče, uzavřenou konstrukci, stavitelný mikrofon v rozsahu 180° a dostatečně dlouhý kabel (235 mm). Přepracovanému designu dominuje černá barva a stříbrné kovové prvky. Kvalitní polstrování a ergonomie mají zajistit pohodlné nošení i při nekonečném hraní her dlouho do noci. Ovládání hlasitosti je umístěno na mušli sluchátek. Ta mají přitom najít využití nejen při hraní her, ale i při poslechu hudby, studiu či videochatu.

Cena a dostupnost:

Headset ZM HPS500 je k dostání za 499 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Dostatečně dlouhý kabel je 235 mm? ….zřejmě zkopírováno ze stránek výrobce, kde je tento údaj také chybně uveden 😉

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře