Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkyZakřivený supersmartphone LG G Flex 2 se v Německu nabízí za 599...

Zakřivený supersmartphone LG G Flex 2 se v Německu nabízí za 599 eur

V příštích týdnech by se měl začít prodávat druhý smartphone od LG se zakřiveným displejem. Německý Amazon již novinku nabízí v rámci předobjednávky a cena je nižší, než se čekalo.

Společnost LG před několika dny na největším světovém veletrhu spotřební a výpočetní elektroniky International Consumer Electronics Show (CES) odhalila druhou generaci chytrého telefonu G Flex. Ten stejně jako původní model zákazníky láká především na prohnutý displej (zahnutí má rádius 700 milimetrů). Za povšimnutí stojí také supervýkonný procesor Snapdragon 810 se 64bitovou architekturou a zadní kryt, který se po poškrábání sám zahojí.

LG G Flex 2 je smartphone bez výraznějších slabin a výtečný kousek pro individualisty. Jeho celkový úspěch u uživatelů však bude záviset na ceně. Ta u předchůdce byla extrémní.

Pohled na webové stránky německého e-shopu společnosti Amazon však odhaluje jedno příjemné překvapení. Smartphone lze jejich prostřednictvím předobjednat za částku 599 eur, dle aktuálního kurzu 16 950 Kč. To je stejná cena, za kterou se u našich sousedů prodává 32GB verze Nexusu 6.

Původní LG G Flex na českém trhu startoval na doporučené ceně 19 990 Kč.

LGGflex

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře