Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyZakřivený smartphone LG G Flex 2 zlevnil na historické minimum

Zakřivený smartphone LG G Flex 2 zlevnil na historické minimum

Společnost LG začala v Česku během února oficiálně prodávat zahnutý G Flex 2. Oficiální cena byla stanovena na 19 999 Kč. Už pár dní poté ale byly nabídky na internetu o několik tisíc příznivější. Nyní telefon ještě více zlevnil a zákazníci jej mohou zakoupit za necelých 7 000 Kč.

Přitom ani po několika měsících na trhu není LG G Flex 2 kdovíjak obstarožní. Pracovní tempo telefonu udává osmijádrový procesor Snapdragon 810. Ten má k dispozici 2 GB operační paměti, vybírat je možné mezi 16GB a 32GB úložným prostorem.

Telefon je dále vybaven dotykovým panelem s úhlopříčkou 5,5 palce a rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů. Displej je zakřivený podle ohybu tváře, tedy jeho střed ustupuje proti horní a spodní hraně dozadu.

Za povšimnutí stojí také zadní kryt, který se po poškrábání sám zahojí. Fotoaparáty G Flex 2 mají rozlišení 13 Mpx (zadní) a 2,1 MPx (přední). Vše pracuje pod operačním systémem Android 5.1.1 Lollipop.

59

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře