Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyZákazníci O2 mohou v Google Play platit bez použití platební karty

Zákazníci O2 mohou v Google Play platit bez použití platební karty

Všichni zákazníci O2 mohou od nynějška platit v obchodě Google Play prostřednictvím mobilní platby. Tarifní zákazníci při platbě najdou částku za služby Google Play jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte operátor danou částku z kreditu.

Novinka platí pro všechny rezidentní i firemní zákazníky, kteří používají mobil nebo tablet s operačním systémem Android. Jedinou podmínkou je aktivní služba m-platba, kterou mají rezidentní zákazníci aktivovanou automaticky. Firemní zákazníci si m-platbu mohou aktivovat v online samoobsluze Moje O2.

„Jsme velmi rádi, že zákazníci O2 mohou využívat ještě jednodušší přístup k obsahu z Google Play,“ říká Michal Zachar, marketingový manažer českého Googlu, a dodává: „Věříme, že uživatelé během předvánočního období ocení rozšířený katalog, který obsahuje více než milion aplikací a her, 30 milionů hudebních skladeb a 5 milionů knih včetně českých titulů.“

Pokud zákazník chce za služby zaplatit prostřednictvím O2, stačí jako způsob úhrady zvolit platbu přes O2, ostatní postup při nákupu v Google Play zůstává stejný. Maximální hodnota jedné transakce při platbě přes O2 je nastavena na 1 500 korun, měsíčně může zákazník utratit maximálně 5 000 korun. Více informací je k dispozici na www.o2.cz/platbapreso2.

V souvislosti se spuštěním služby připravilo O2 ve spolupráci se společností Gameloft tři oblíbené hry za velmi výhodnou cenu. Pokud si zákazníci O2 stáhnou do konce prosince hry The Amazing Spiderman 2, Modern Combat 4: Zero Hour nebo Asphalt 7, zaplatí za jednu pouze 19,50 Kč.

2a

Zdroj: O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Bohužel i u vás se vyskytla chyba v článku 🙁 v akci je Modern Combat 4: Zero Hour a ne (bohužel na android ani neexistuje) Mortal Kombat 4.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře