Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyZákazníci MOBILU OD ČEZ se nemusí obávat vysokého účtu za volání ze...

Zákazníci MOBILU OD ČEZ se nemusí obávat vysokého účtu za volání ze zahraničí

Skupina ČEZ nabízí výhodné volání ze zahraničí jen za 2,20 Kč za minutu, zákazníci MOBILU OD ČEZ se tak nemusí obávat, že je letos volání z dovolené vyjde draho. Nabídka výhodného volání ze zahraničí platí po celou letní sezónu od 15. června do 15. září, a to automaticky pro všechny zákazníky v rámci celé Evropské unie a na dalších územích patřících do takzvané zóny 1.

„Velká část českých turistů stále telefonuje z dovolené velmi střídmě, často pouze zpraví své blízké, že v pořádku dorazili do cílové destinace. Letošní léto ale mohou díky MOBILU OD ČEZ zůstat v kontaktu se svými přáteli bez obav, že jejich účet za telefon bude příliš vysoký. Za cenu 2,20 Kč za minutu si může dovolit telefonovat opravdu každý,“ říká Dávid Hajmán, ředitel společnosti ČEZ Prodej.

Volání za 2,20 Kč platí nejen pro volání ze zahraničí do České republiky, ale také v rámci celé takzvané zóny 1. Do té patří celá Evropská unie včetně ostrovů patřících zemím EU, jako například Kanárské ostrovy, Madeira nebo karibský Martinik, dále pak například Norsko, San Marino, Kypr, Island či Lichtenštejnsko.

Pro používání telefonu v zahraničí musí mít zákazník MOBIL OD ČEZ aktivovanou službu Roaming. Aktivaci lze jednoduše zařídit prostřednictvím internetové samoobsluhy či mobilní aplikace ČEZ ON-LINE.

[appbox googleplay cz.cez.macol]

[appbox appstore id915416411]

box-moc

Zdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře