Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyZahrajte si World of Warplanes! Nový update přináší spoustu změn

Zahrajte si World of Warplanes! Nový update přináší spoustu změn

World of Warplanes dostaly zbrusu nové rozšíření, které je od dob vydání hry v podstatě největším a přináší celou řadu zásadních novinek. Hráčům se do rukou dostává kompletně přepracovaná hra, která získává označení jako verze 2.0.

Nový herní mód, kompletně přepracované typy letadel i s jejich parametry, dlouhodobě požadovaná třída bombardérů a mnohem vice se objevuje v updatu, který zásadně mění pojetí celé hry.

Novinkou, kterou stojí za to vyzkoušet, je zbrusu nový Conquest mód. Území, nad nímž se odehrávají líté bitvy, je rozděleno do několika sektorů. Získat však nad nimi kontrolu znamená I trochu té koordinace s ostatními hráči a týmu, v němž jsou chytře kombinovány různé třídy letadel.

Aby se mnohem více zdůraznily role jednotlivých tříd, byla každá z nich upravena a definována nově tak, aby na bojišti plnila specifické úkoly. Každé letadlo má tak zcela odlišné výhody a nevýhody. A konečně, do hry se dostávají bombardéry, které najdou svoje cíle ke zničení v každé bitvě.

Jedním z požadavků komunity hráčů, který vývojáři vyslechli a zapracovali do hry, bylo také vylepšení dynamiky. Současně s tím se do World of Warplanes dostává prvek znovuoživení (respawn). Hráč se tak vrací zpět do hry a znovu bojuje o vítězství svého týmu.

Přepracovaná grafika a zvuk už jen doplňují všechna zlepšení a umocňují celkový zážitek z hraní. Šanci World of Warplanes můžete dát kliknutím na tento odkaz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Fascinuje mě jak se všude v těhle placených článcích WG ohání jak dbá na komunitu
    Takže na rovinu 90 % hráčů wowp odmíta odpad jménem 2.0 WG lže ,90%lidí nechtělo tuto aktualizaci
    90% stávajících hráčů tuto hru přestalo hrát.WG nedovoluje vidět mizerné statistiky serveru 2.0 a bojí se přiznam že hra je v prrr. jen díky tomu že totálně ser…ou na komunitu

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře