Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyZačalo další období neomezeného hraní v Total War: ARENA

Začalo další období neomezeného hraní v Total War: ARENA

Od pátku 2. února do pondělí 12. února mají všichni hráči s účtem Wargaming možnost získat přístup k uzavřenému beta testu hry Total War: ARENA. Tak neváhejte a vrhněte se do bojové vřavy!

Na webu totalwararena.net přejděte do sekce „STÁHNOUT HRU“ a dle pokynů si stáhněte Wargaming.net Game Center a nainstalujte hru Total War: ARENA. Chcete-li se pustit do hraní, musíte si také nainstalovat systém EasyAntiCheat a souhlasit s jeho podmínkami.

Na otevřený „týden“ vývojáři přichystali několik různých misí, v jejichž rámci mohou vaši vojáci získat nedocenitelné bojové zkušenosti a vy tak více stříbra na nákup dalšího vybavení.

A aby toho nebylo málo, noví hráči mohou uplatnit redeem kód „TWAEUOW“ a získat hned 500 zlaťáků a na týden také prémiový účet se všemi výhodami. Díky program Nesmrtelných lze navíc využít v průběhu uzavřené bety také zvýšených bonusů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře