Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyZabiják vlajkových lodí OnePlus 3 bude představen v červnu

Zabiják vlajkových lodí OnePlus 3 bude představen v červnu

Na konci druhého čtvrtletí bychom se měli dočkat představení dalšího špičkově vybaveného smartphonu značky OnePlus. V rozhovoru pro magazín Cnet to uvedl spoluzakladatel firmy Carl Pei.

Dobrou pověst si značka OnePlus vybudovala docela rychle, a to zejména díky špičkově vybaveným telefonům za přijatelnou cenu. Na stejném základu bude stavět i chystaná novinka.

Podle dostupných zpráv budoucí top model OnePlus 3 přinese pozměněný design a zřejmě i změnu ve způsobu prodeje. Ten bude i nadále probíhat přes oficiální e-shop výrobce, OnePlus však bude nově akceptovat i platební karty, které doplní dosavadní platby přes PayPal.

Nakonec ale není vyloučeno, že firma zcela upustí také od svého kritizovaného pozvánkového systému, kvůli kterému byly vždy telefony po dlouhou dobu často nedostupnými pro běžné zákazníky. Tento přístup na reputaci mladé čínské společnosti v očích kupujících hodně ubíral.

59

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře