Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyZ posledního ročníku MFF vzešlo patnáct nových majitelů LG G4

Z posledního ročníku MFF vzešlo patnáct nových majitelů LG G4

Během jubilejního 50. ročníku MFF v Karlových Varech měli všichni, kdo navštívili LG Zone v hotelu Thermal, možnost vyzkoušet si chytrý telefon G4. Testování se nakonec zúčastnilo 225 lidí, kteří celkem dohromady pořídili 675 fotografií. Autoři nejlepších snímků dostali od LG smartphone zdarma.

„Návštěvníkům jsme na tři hodiny zapůjčili naši novinku G4, aby si ji v průběhu festivalu vyzkoušeli a pořizovali s ní zajímavé snímky. Tři nejlepší fotografie pak mohli přihlásit do soutěže,“ říká k projektu Veronika Knollová, marketingová specialistka LG Electronics. Smartphony si bylo možné zapůjčit ve speciální LG Zone, kde byly kromě mobilních telefonů k vidění i nové OLED a UHD televize jihokorejského výrobce.

Pětidenní soutěže se zúčastnilo 225 lidí, což je oproti minulému ročníku nárůst o 30 procent. Vyfoceno bylo celkem 675 soutěžních fotografií, které návštěvníci festivali pořídili během 675 hodin.

Sto nejzdařilejších fotografií je již umístěno v albu facebookové stránky LG CZ/SK a nejlepších patnáct fotografů telefon LG G4 použitý při soutěži získalo.

LG_G4_2Zdroj: LG TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře