Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyYezz připravuje dva levné smartphony se systémem Windows Phone 8.1

Yezz připravuje dva levné smartphony se systémem Windows Phone 8.1

Nepříliš známá americká společnost Yezz připravuje dvě žhavé novinky, které budou vybaveny operačním systémem Windows Phone 8.1 od Microsoftu. Oba telefony se zařadí do střední třídy a zabodují nízkou cenou.

Modely Billy 4.7 a Billy 4.0 nebudou rozhodně patřit k tomu nejlepšímu, co letos platforma Windows Phone nabídne. Podle zveřejněných informací má mít smartphone Billy 4.7 displej s HD rozlišením (720 × 1 280 obrazových bodů) a úhlopříčkou 4,7 palce. Fotoaparát vybavený LED je třináctimegapixelový. Výkon zajistí čtyřjádrový procesor Snapdragon od Qualcommu. Výbava dále zahrnuje běžné položky, jako je podpora datových přenosů HSPA+, satelitní navigace, WiFi nebo Bluetooth. Firma Yezz bude svůj nový smartphone prodávat v několika barevných verzích: bílé, modré a červené.

O menším modelu, který má 4palcový displej, mnoho informací nemáme. Neznáme typ použitého čtyřjádrového procesoru ani rozlišení dotykové obrazovky. Fotoaparát by měl být osmimegapixelový.

Oba telefony se začnou prodávat v červnu prostřednictvím elektronického obchodu Amazon. Doporučené ceny jsou 229 euro (6 300 Kč) za větší a 129 euro (3 550 Kč) za menší model.

yezz_billy_47_press

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře