Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyXperia Z Ultra a Sony Xperia Z1 dostávají aktualizaci na Android 4.3...

Xperia Z Ultra a Sony Xperia Z1 dostávají aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean

Společnost Sony začala distribuovat systémovou aktualizaci pro zařízení Xperia Z1 a Xperia Z Ultra. Nový software přináší Android 4.3 Jelly Bean. Optimalizováno a vylepšeno bylo i uživatelské rozhraní, které bdí nad samotným systémem.

Xperia Z Ultra byla obohacena o prostředí fotoaparátu, které se jmenuje Smart Social Camera. To bylo až doposud výsadou právě pouze modelu Xperia Z1.

Obě zařízení se pak mohou těšit kromě Androidu 4.3 na nové verze nativních aplikací Sony Select, Track ID, My Xperia, Smart Connect, Zprávy a miniaplikací v plovoucích oknech.

Do multimediálních aplikací Walkman, Album a Filmy byla nově integrována cloudová služba Sony Entertainment Network a na uživatele čeká také funkce Xperia Themes, která rozšiřuje možnost úprav uživatelského rozhraní o stažitelné motivy.

Výrobce zahrnul do nejnovějšího firmwaru podle dostupných informací také několik bezpečnostních úprav, které se týkají hlavně projektu Xperia in Business.

Sony

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře