Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyXiaomi se daří, za poslední půlrok vyexpedovalo 35 milionů smartphonů

Xiaomi se daří, za poslední půlrok vyexpedovalo 35 milionů smartphonů

Prodejní výsledky za první polovinu roku 2015 hovoří jasně. Čínská společnost Xiaomi dále raketově roste. Od začátku roku k zákazníkům odeslala na 35 milionů smartphonů.

Abychom dokázali pochopit, jak skvěle se společnosti vede, musíme dát toto číslo do kontextu. Tak například Samsung se do konce roku pokusí mezi lidi dostat pouze o 10 milionů smartphonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge více. Ještě více pak tato prodejní čísla nabudou na významu, když si uvědomíme, že Xiaomi na spoustě míst stále nemá obchodní zastoupení, respektive prodejní body.

Za stejné období minulého roku společnost vyexpedovala 26 milionů smartphonů, takže jde o téměř třetinový nárůst prodejů. Za celý minulý rok pak do obchodů dodala 61 milionů telefonů.

Jsme přesvědčeni, že tato čísla letos opět padnou, neboť Xiaomi má vedle skvělých prodejů v rukávu ještě jedno eso. Na trh totiž uvede dlouho očekávaný high-endový smartphone Mi5.

2293200_cina-ide-vpred-xiaomi-zrejme-pokori-rekord-aj-na-konci-roka-foto-phonearena

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře