Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyXiaomi představilo velmi tenkou 5000mAh externí baterii

Xiaomi představilo velmi tenkou 5000mAh externí baterii

Na českém trhu v poslední době aktivní firma Stark Distribution představila novou externí baterii Xiaomi s kapacitou 5 000 mAh, která spolehlivě dobije téměř jakýkoli mobilní telefon do plné kapacity.

Chcete, aby byl váš mobilní telefon skutečně „mobilní“ a nebyl jen celé dny připojen k zásuvce? Nejste spokojeni s výdrží baterie svého mobilního telefonu? Pokud používáte smartphone opravdu naplno, pravděpodobně vás tyto myšlenky už nejednou napadly.

Možná řešíte tento problém použitím externí baterie neboli „power banky“. Xiaomi nyní představuje novou generaci power banky, která je mnohem tenčí než dosavadní modely. Díky své tloušťce 9,9 mm a celkovým rozměrům, které připomínají malý smartphone, se vejde opravdu do každé kapsy.

Nová baterie Xiaomi má kapacitu 5 000 mAh, což postačuje k plnému nabití téměř jakéhokoli mobilního telefonu. Stark Distribution předpokládá, že tato power banka bude na našem trhu k dostání koncem ledna příštího roku za doporučenou koncovou cenu 499 Kč.

thinner

5000 mAh Power bank

1

 

Zdroj: StarkTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře