Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyXiaomi navrátí evropským uživatelům populární aplikaci Témata

Xiaomi navrátí evropským uživatelům populární aplikaci Témata

Společnost Xiaomi již brzy potěší všechny evropské uživatele. Po dvou letech ve svých telefonech na starém kontinentě totiž opět zpřístupní aplikaci Témata, která umožňuje bohatou modifikaci uživatelského prostředí MIUI.

Upozornil na to web Gizmochoina.com s tím, že v telefonech některých evropských uživatelů už se aplikace sama objevila. Na všechny přístroje se má vrátit nejpozději do poloviny května.

Z telefonů Xiaomi používaných v Evropě aplikace pro úpravu grafické nadstavby MIUI zmizela na konci února roku 2018. Dlouho se nevědělo proč, nakonec ale firma uvedla, že tak učinila kvůli změnám v právních předpisech v některých zemích. Nedlouho poté vstoupila v platnost nová pravidla EU o ochraně osobních údajů (GDPR).

Pokud nechcete čekat a rádi byste svůj telefon nějak vizuálně oživili, máme pro vás jednoduchý fígl, díky kterému se ve vašem mobilu aplikace Témata objeví už nyní. Stačí nastavený region změnit na nějakou zemi, která není na seznamu „zakázaných“. Nejčastěji uživatelé volí na Švýcarsko a Černou Horu. Toto nastavení přitom nijak neovlivňuje jazyk, kterým s vámi telefon komunikuje.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře