Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyXiaomi Mi4C nyní jen za 4 190 korun + dárek zdarma

Xiaomi Mi4C nyní jen za 4 190 korun + dárek zdarma

Chytrý telefon Xiaomi Mi4C se mezi zákazníky těšil právem velké popularitě. Není divu, lákal totiž na velmi slušnou výbavu. Díky akci v e-shopu Beryko.cz nyní tento povedený telefon můžete navíc získat vskutku za hubičku. Cena je stanovena pouze na 4 190 Kč včetně DPH. Akce startuje právě dnes, tedy 20. června. K dispozici je ale pouze 50 kusů, proto s nákupem neotálejte.

Ačkoli je Xiaomi Mi4C starším telefonem, má stále čím zaujmout. V jeho výbavě najdete pětipalcový Full HD displej, šestijádrový procesor Snapdragon 808, 16 GB paměti, 2 GB RAM, akumulátor s kapacitou 3 080 mAh či 13Mpx fotoaparát.

Za zmínku stojí také oboustranný konektor USB-C či odladěné uživatelské prostředí MIUI V7 kompletně v češtině. Závěrem ještě dodejme, že společně se smartphonem získáte také zdarma hardwarové tlačítko MiKey, které se vkládá do 3,5mm jack konektoru a dovede spouštět libovolné aplikace a funkce.

594

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře