Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyXiaomi Mi Max 2 má dorazit v květnu, známe výbavu!

Xiaomi Mi Max 2 má dorazit v květnu, známe výbavu!

Trend nacpat do minimálního těla smartphonu maximální displej neustává. Podle spolehlivých zdrojů společnost Xiaomi připravuje příchod nové generace svého modelu Mi Max.

Loni v květnu představené Mi Max patřilo k největším smarpthonům na trhu. Kromě obřího displeje lákalo ale také na výbornou výdrž baterie a poctivé zpracování. Na stejném základu bude zřejmě postaven i nástupce, se kterým bychom se měli setkat už v květnu.

Xiaomi údajně zachová velký 6,44palcový displej (zda vzroste alespoň rozlišení z Full HD na 2K, nevíme), pod kapotou se pak dočkáme procesoru Qualcomm Snapdragon 660, operační paměti v kapacitě 6 GB a až 128GB úložiště pro data. Nadprůměrnou výdrž zajistí 5 000mAh akumulátor s podporou rychlého dobíjení (aktuální model energií zásobí 4 400mAh baterie).

Jasněji o výbavě Xiaomi Mi Max 2 budeme mít v květnu, kdy má dojít k oficiálnímu představení smartphonu. Výše zmíněné specifikace proto zatím berte s rezervou.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře