Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyXiaomi Mi 9 dostává podporu 60 fps ve střílečce Fortnite

Xiaomi Mi 9 dostává podporu 60 fps ve střílečce Fortnite

Pokud byste Fortnite chce zahrát v 60 snímcích na smartphonu, musíte vlastnit některý z nejnovějších modelů. Podporovaných zařízení je však zatím pouze několik. Namátkou zmiňme například iPhone Xs, Honor View 20 nebo Samsung Galaxy S10. Počet kompatibilních telefonů se byť pomalu, ale naštěstí dále navyšuje. Nejnověji si plynulých 60 fps mohou užít i majitelé Xiaomi Mi 9. Vyplývá to ze zprávy serveru XDA Developers.

Na podporu vysoké snímkovací frekvence Mi 9 v battle royale střílečce Fortnite upozornil jeden z pravidelných návštěvníků XDA Developers Max Weinbach. Pokud jeho slova platí, je Xiaomi Mi 9 teprve čtvrtým smartphonem s procesorem Snapdragon 855, který 60 fps ve Fortnite podporuje. Doposud si této výsady dopřávaly pouze modely Samsung Galaxy S10e, S10 a S10+.

Vývojářské studio Epic zatím mediím žádné oficiální vyjádření, které by Weinbachova slova potvrdilo, neposkytlo. O nic moudřejší nejsme ani po návštěvě webových stránek známého studia, kde aktualizace informací proběhla naposledy před několika měsíci.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře