Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyWorms 2: Armageddon bude i pro Android: Těšte se na vtipné červí...

Worms 2: Armageddon bude i pro Android: Těšte se na vtipné červí hlášky, úchylné zbraně a bizarní killy

Asi těžko by se dnes našel někdo, kdo by neznal sérii Worms. Válčením s červy strávila v dětství většina z nás pěknou spoustu hodin. Hra dokázala chytnout a nepustit na opravdu dlouhou dobu. A proto mi velkou radost udělalo oznámení vydavatelství EA, že po iOS i na Android vyjde legendární titul Worms 2: Armageddon.

Pokračování úspěšné hry, ve které je vraždit červy povoleno, přinese ještě více zbraní, herních režimů a lokací. Červí četu budete vysílat do bitev vyzbrojenou kultovními zbraněmi jako jsou Banánová bomba, Super ovce či napalmem, který často díky větru přistane úplně jinde.

Samozřejmostí je kromě singleplayeru s 30 misemi i lokální multiplayer přes Bluetooth a režim, v němž můžete vaše síly změřit z hráči s celého světa.

Už iOS verzi hry nebylo prakticky možné nic vytknout. V tomto ohledu tak očekáváme zachování jisté kontinuity a věříme, že verze pro Android dopadne stejně ne-li lépe.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Worms 2 Armageddon/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře