Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyWorld of Warships: Legends slaví úspěch, za měsíc má milion hráčů

World of Warships: Legends slaví úspěch, za měsíc má milion hráčů

World of Warships: Legends jsou v předběžném přístupu od 16. dubna a vývojový tým z Petrohradu s radostí oznamuje, že hra dosáhla celosvětově prvního milionu hráčů.

Tým vývojářů podle svých slov nyní usilovně pracuje na dalších novinkách a vylepšeních, aby se stávající i nově příchozí hráči mohli bavit v epických námořních bitvách a hra jim nabízela dostatečné množství obsahu a zábavy.

Výsledkem této pokračující práce je další várka novinek, které se ve hře nově objevily. Oblíbená kampaň Atlanta nabízí nyní další várku misí a úkolů (povyšování komandérů, kamufláže, prmériový čas atd.). Dokončení každé kampaně pak odemyká hráči celou řadu odměn. K uspokojení nově přichozích hráčů se chystá nový startovací Free Pack a dva Starter Packy.

Tyto tři „balíky“ budou obsahovat „tuny“ věcí napomáhající hráčům k vítězství. Hráče tak potěší mimo jiné i americká válečná loď Texas, britský destroyer Campbeltown, komandér Willis Lee – ti se do konzolí dostanou v rámci Starter Packů. Chybět nebudou ani dublony, prémiový čas a extra kamufláž. Několik prémiových lodí (HMS Warspite, Arizona a Kamikaze) pak na konzole přinesou skutečně silnou zábavu!

Hra vyšla 16. dubna na konzole PS4 a Xbox One. V současnosti ji hraje pravidelně více než milión hráčů a jejich počet utěšeně roste.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře