Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyWorld of Warships Blitz slaví první narozeniny řadou překvapení

World of Warships Blitz slaví první narozeniny řadou překvapení

Před rokem se na svoji první plavbu vydala mobilní hra World of Warships Blitz a ihned vzbudila pozornost těch, kteří chtějí hrát námořní bitvy na svých přenosných zařízeních.

Včera měla za sebou mobilní verze World of Warships vice než 11 milionů stažení a více než 73 milionů odehraných bitev. A to je už důvod k oslavám. Vývojáři se k sympatickému prvnímu výročí rozhodli pro hráče nachystat celou řadu překvapení. Až do 25. ledna tak budou probíhat oslavy přímo ve hře. Každých dvanáct se tak k hráčům dostane nový speciální obsah.

„Od vydání se hře opravdu daří. Během jednoho roku jsme přidali 5 nových národů, přibylo vice než 50 nových válečných lodí a rozjeli systém soutěží mezi hráči. Současný hráč si už může vybrat z vice než 140 lodí,“ říká produktový manažer World of Warships Blitz Nad Adjir.

Narozeninový obsah nabízí nejen přepravky s bonusovým obsahem, ale hráči za dokončené bitvy získají speciální žetony, které lze proměnit v narozeninovém obchodě a pořídit si některou z následujících lodí: Tirpitz, West Virginia, Anshan, Leningrad, Mogami a De Grasse.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře