Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyWorld of Warplanes dostává tři americké bombardéry

World of Warplanes dostává tři americké bombardéry

Vývojářské studio Wargaming zpřístupnilo novou aktualizaci pro hru World of Warplanes. Update přináší obrovské a ničivé americké létající pevnosti, konkrétně se jedná o bombardéry Boeing B-17D, Boeing B-17G a Consolidated B-32.

Nové bombardéry sice nevynikají hbitostí, zato jsou to dobře obrněná letadla s vysokou odolností vyzbrojená velkým množstvím bomb velkého kalibru. Tato letadla se skvěle hodí na rychlé obsazení dobře bráněných sektorů s velkým počtem objektů. Během jednoho přeletu jsou tyto stroje schopné zničit obrovské množství cílů a během zpátečního letu můžou úkol dokončit a srovnat nepřátelské budovy se zemí. Během bitvy vám nejsilnější věže díky spolehlivým překrývajícím se postřelovaným prostorům poskytnou skvělou ochranu před nepřátelskými stíhači – všechny cíle, které se dostanou na dostřel, budou během několika sekund provrtané skrz na skr

Americké bombardéry ve World of Warplanes představuje video níže:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře