Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyWorld of Tanks právě vychází na Xbox One X ve 4K rozlišení

World of Tanks právě vychází na Xbox One X ve 4K rozlišení

Populární tanková akce World of Tanks využívá naplno výkonu nové konzole Xbox One X. Upravená verze hry běží podle očekávaní nativně ve 4K rozlišení, přináší podporu HDR a také obsahuje všechny již vydané aktualizace.

World of Tanks mají za sebou vskutku dlouhou konzolovou cestu. První debut si hra odbyla na Xboxu 360 již v roce 2014. Fanouškům hry přinesla z PC verze populární herní styl s novým obsahem a celou řadou vylepšení pro konzolové publikum. Změna je však život a s novým výkonem přichází čas na změny.

Vůbec poprvé se hra rozšiřuje v rámci rodiny Xbox konzolí o jednu velmi vychytanou novinku. Hráči na Xboxu 360, Xboxu One, Xboxu One S a nyní i Xbox One X mohou nově využívat společně hlasový chat a koordinovat tak svůj postup na bojišti. To však není všechno, novinek a vylepšení je celá řada.

Noví hráči mají šanci začít svoji tankovou kariéru s World of Tanks X Edition Starter Kit, který je k dispozici zdarma v online obchodu Microsoft již ke stažení. Základní hra však obsahuje i jedno velké překvapení, tím je americký Tier II T1E6-X1 se stoprocentně vytrénovanou posádkou a garážovým slotem zdarma. K tomu všemu je navíc dostupný třídenní prémiový čas.

Exkluzivně je v Microsoft Store také balíček Xbox Scorpion Bundle, který oslavuje přírůstek do rodiny konzolí Xbox dalším bonusovým obsahem. K dispozici tak je další prémiový čas, XP Boost společně s kamuflážní posádkou a hodně ostrý M56 Scorpion – americký Tier 7 Tank Destroyer.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře