Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyWorld of Tanks Generals: Zábavná karetní hra od Wargamingu už i na...

World of Tanks Generals: Zábavná karetní hra od Wargamingu už i na iPadech

Zábavné universum World of Tanks se před několika měsíci rozrostlo o karetní hru s podtitulem Generals. Tato hra byla dočasně dostupná pouze pro počítače, nyní si ji však můžete zahrát i na svém iPadu.

World of Tanks Generals je karetní hra ve stylu Hearthstone: Heroes of Warcraft. Váš úspěch ve hře proto spočívá na správném sestavení balíčku, ale i taktice, s níž karty vynesete. Bohužel taktika je v současné době značně osekaná, ale to se snad časem změní. Hra je totiž stále ještě v beta verzi a tak se pomalu rozrůstá a vyvíjí.

World of Tanks Generals pro iOS je propojena se svou webovou sestrou. Pokud jste ji tedy již pařili na počítači, na iPadech můžete pokračovat v tom, co jste začali.

Jak je u společnosti Wargaming zvykem, World of Tanks Generals je free-to-play. To znamená, že stáhnout a hrát můžete zdarma, ale pokud se vám zachce, můžete do hry investovat své peníze skrze mikrotransakce.

[appbox appstore 937841859]

world-of-tanks-generals

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře