Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyWorld of Tanks Blitz a Warhammer 40,000 se spojí do jediné hry

World of Tanks Blitz a Warhammer 40,000 se spojí do jediné hry

Kdo by neznal kyperskou společnost Wargaming. Od roku 2010 se dostala do povědomí širokého publika díky úspěšné onlinovce World of Tanks a dalším titulům s válečnou tématikou. Nyní vývojáři oznamují spolupráci s producentem Games Workshop, který vlastní práva na značku Warhammer 40,000.

„Za více než 30 let se společenství Warhammer 40,000 rozrostlo do jednoho z nejznámějších vědeckých fantasy vesmírů na světě, který hráčům mimo jiné nabízí obrovské množství devastujících válečných strojů. Příležitost spojit 40,000 s úžasnou hrou, kterou stvořil Wargaming, otevírá svět opravdu zajímavých možností pro fanoušky obou titulů,“ řekl Jon Gillard, vedoucí licencí Games Workshop.

„Warhammer 40,000 má bohatý vesmír, který otevírá nové způsoby, jak spojit každý z našich světů. World of Tanks Blitz jsou navíc hrou, kde se na bitevním poli setkává skutečná historie s tou alternativní, která dokáže potěšit hráčskou komunitu. Hráči se mohou těšit velmi záhy na zajímavé zprávy,“ vysvětluje Andrej Rjabovol, ředitel World of Tanks Blitz u společnosti Wargaming.

Kromě prohlášení od zástupců obou firem určených pro tisk nemáme o vzniklé spolupráci už žádné další informace. Fanoušci však mají zůstat ve střehu, vše bychom se měli dozvědět už zanedlouho.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře