Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyWolfenstein II se rozrostl o příběhové DLC The Diaries of Agent Silent...

Wolfenstein II se rozrostl o příběhové DLC The Diaries of Agent Silent Death

Fanoušci first-person střílečky Wolfenstein II: The New Colossus se dočkali druhého dodatečného balíčku. Od včerejšího dne je dostupné rozšíření DLC The Diaries of Agent Silent Death, k němuž mají bezplatný přístup majitelé Season Passu a ti, kteří si hru předobjednali v určitých edicích nebo v obchodech.

V nejnovějším DLC pro loňský Wolfenstein II: The New Colossus budete hrát jako bývalý agent OSS a především zabiják Jessica Valiant, která musí odhalit spiknutí nacistického propagačního filmového studia Paragon Pictures.

Rozšíření The Diaries of Agent Silent Death je samozřejmě k zakoupení také samostatně. Na distribuční platformě Steam za něj zaplatíte 9,99 eur, tedy zhruba 252 korun.

Pro Wolfenstein II vyjdou celkem tři dodatečná rozšíření. Po DLC The Adventures of Gunslinger Joe a nyní také The Diaries of Agent Silent Death se ještě v březnu dočkáme balíčku s názvem The Amazing Deeds of Captain Wilkins. V něm se jako proslulý hrdina americké armády Gerald Wilkins vydáte na Aljašku, kterou samozřejmě také ovládají nacisté.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře