Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinky"Windows Phone právě teď vypadá hooodně dobře," reagují zaměstnanci Microsoftu na verdikt...

„Windows Phone právě teď vypadá hooodně dobře,“ reagují zaměstnanci Microsoftu na verdikt soudu, že Samsung vykradl patenty Applu

Bill Cox, který pracuje v Microsoftu na pozici šéfa pro marketingovou komunikaci, reagoval na výsledek soudního sporu mezi společnostmi Apple a Samsung. Jen chvíli poté, co porota vyřkla verdikt, dle kterého Samsung musí svému americkému rivalovi zaplatit odškodné v celkové výši 1,05 miliardy dolarů, napsal na Twitter, že Windows Phone právě teď vypadá hooodně dobře.

Verdikt je vnímán jako velké vítězství Applu, i když se firma původně domáhala mnohem většího odškodného. Samsung u soudu tvrdil, že Apple porušil minimálně pět patentů, které používá u zařízení iPhone 3GS, iPhone 4 a iPhone 4S. Porota mu ale za pravdu nedala.

Výsledek bitvy elitních právníků okomentoval také další zaměstnanec Microsoftu, Frank Shaw, který je známý tím, že na svém Twitteru pravidelně ?prudí? Google. Na mikroblogovací službu napsal: „Používám Bing Local Scout na svém Windows Phone telefonu, abych našel místo, kde se mohu napít pinty piva. Miluju to uživatelské rozhraní. Čerstvé. Unikátní. Jiné. To je vše.“

Společnost Microsoft výsledek sledovaného soudního sporu nechce oficiálně komentovat.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře