Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyWindows Phone je lepší než iPhone a Android, myslí si 88 procent...

Windows Phone je lepší než iPhone a Android, myslí si 88 procent lidí, kteří se zúčastnili akce Microsoftu Meet your Match

Je tomu měsíc, co byla zahájena nová marketingová kampaň Microsoftu, která se snažila zviditelnit platformu Windows Phone. Založená byla na tom, že Windows Phone je lepší než ostatní systémy. Microsoft oslovil více než 75 tisíc lidí v USA, Velké Británii, Francii a Německu. Téměř 90 procent z nich nakonec nebylo dojmu, že Windows Phone je mnohem lepší než iPhone a Android.

?Dosud jsme uskutečnili více než 75 000 setkání ve Spojených státech, Velké Británii, Francii a Německu,? napsal Ben Rudolph, evangelista Microsoftu, na blog Windows Phone.

?To je vysoké číslo, co je dokonce ale ještě působivější je to, že na základě těchto setkání/výzev bylo nakonec 88 procent lidí přesvědčeno o tom, že Windows Phone je lepší než jejich telefon.

Stejně jako v případě předchozí kampaně Sejmul mě Windows Phone?, anglicky ?Smoked by Windows Phone?, Microsoft pokračuje v natáčení reklam. Jednu takovou najdete i v tomto článku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře