Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyNa Windows Phone 8 přichází sociální síť Vine, umožňuje vytvářet a sdílet...

Na Windows Phone 8 přichází sociální síť Vine, umožňuje vytvářet a sdílet šestisekundová videa

Společnost Twitter během uvedení Lumie 1020 na trh oznámila, že přinese sociální síť Vine také na platformu Windows Phone 8. Trvalo to nakonec o trochu déle, než jsme předpokládali, ale čekání je definitivně u konce. Pro smartphony s Windows Phone 8 bude aplikace dostupná ještě během dneška.

Vine umožňuje pomocí předního nebo zadního fotoaparátu natáčet čtvercová šestisekundová videa a publikovat je na Twitteru, Facebooku nebo pouze v síti Vine.

Aplikace pro Windows Phone podporuje funkci fast-resume, což znamená, že když ji uzavřete a znovu spustíte z dlaždice, tak se spustí na místě, kde jste naposledy skončili a nenačítá se od začátku.

Dalším velkým plusem je přítomnost Živé Dlaždice, možnost připnout si zvolené uživatele na domovskou obrazovku a také integrace aplikace do prostředí Fotoaparátu.

[appbox windowsphone f9e6f07e-e47e-47f5-806d-55d4f79f2b60]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/VineWP/“/]

Zdroj: The Verge

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře