Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyWindows 10 Creators Update už běží na desetině PC

Windows 10 Creators Update už běží na desetině PC

Na velkou jarní aktualizaci operačního systému Windows 10 s názvem Creators Update již přešlo deset procent počítačů. Vyplývá to z dat společnosti AdDuplex.

Americký softwarový gigant se s novou aktualizací, která k prvním koncovým uživatelům doputovala 11. dubna, zaměřil především na dovednosti operačního systému Windows 10 v oblasti 3D technologií. Pozornost však byla věnována také hráčům, kteří svá zápolení s protivníky nyní mohou snadno streamovat na internet a vylepšení se nevyhnula ani nabídce Start nebo prohlížeči Edge. Do systému byla implementována i lepší podpora virtuální reality.

Nedlouho po vydání aktualizace se ale bohužel ukázalo, že kromě nových funkcí a vychytávek obsahuje i celou řadu chyb. Zástupci Microsoftu proto vyzvali uživatele, aby si Creators Update raději sami neinstalovali a počkali, až se jim balík sám nabídne.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře