Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyWindows 10 Creators Update je hotový, dorazí za pár týdnů

Windows 10 Creators Update je hotový, dorazí za pár týdnů

Práce na nové velké aktualizaci pro operační systém Windows 10 jsou u konce. Tvrdí to server Windows Central, podle jehož zástupců se takzvaný Creators Update začne distribuovat v následujících týdnech.

Aktualizace by ještě během března měla zamířit na testy v rámci programu Windows Insider, který využívají nadšenci a vývojáři, aby se ještě stihly vychytat drobné chybky. Verze uvolněná do Windows Insideru by nicméně měla představovat již finální produkt, do kterého snad nebude příliš nutné zasahovat.

Chystaná aktualizace, pojmenovaná jako Creators Update, se zaměří především na dovednosti operačního systému Windows 10 v oblasti 3D technologií. Do systému bude doplněna lepší podpora virtuální reality, hráči ocení i lepší podporu pro hraní ve 4K a přepracována bude kompletně aplikace malování, nově v ní bude možné snadno vytvářet trojrozměrné objekty.

Aktualizace bude podobně jako tzv. „Anniversary Update“ (Výroční aktualizace) distribuovaná ve vlnách, takže nebude okamžitě dostupná pro všechny uživatele.

Zdroj 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře