Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyWill it Blend? Nezničitelná Nokia 3310 v mixéru!

Will it Blend? Nezničitelná Nokia 3310 v mixéru!

Tom Dickson ve svém pořadu Will it Blend? už rozmixoval stovky produktů. Ostrým nožům výkonného mixéru nedokáže po dobu delší než několik sekund vzdorovat nic. Zle nedobře dopadla také poslední generace iPhonu nebo nejprodávanější mobil s Androidem Samsung Galaxy S III. Jak si ale povede legendární Nokia 3310? Pojďme to zjistit!

Jeden z nejpopulárnějších telefonů 90. let, na který vzpomínají milióny uživatelů po celém světě, v mixéru společnosti Blendtec dosud ještě nebyl.

Někteří s nadsázkou říkají, že když Nokii 3310 spadne na chodník, tak že ten praskne. Jiní za se vtipkují o tom, že s ní jdou zatloukat hřebíky nebo že ji zásahová jednotka policistů používá namísto beranidla.

Jak si ale povede v rukou Tom Dicksona, respektive jeho mixéru firmy Blendtec?

P.S. ? Po zveřejnění následujícího videa se začínají objevovat názory, že v testu nebyla použita Nokia 3310 ale její zdařilá kopie. Nokii 3310 přeci dokáže zničit pouze jediná osoba na světě? Chuck Norris.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře