Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyWifi Map Pro: Balík hesel pro připojení k Wifi po celém světě

Wifi Map Pro: Balík hesel pro připojení k Wifi po celém světě

Chtěli byste se připojit k Wifi, ale neznáte heslo? Možná vám pomůže aplikace Wifi Map Pro. Aplikace obsahuje balíky hesel k Wifi na úřadech, v restauracích, kavárnách, hotelích a na dalších veřejně přístupných místech. Stačí zadat do smartphonu a už surfujete!

Základní balíček Wifi hesel je v aplikaci k dispozici zdarma. Vedle toho si můžete stáhnout dodatečné balíčky podle toho, ve kterém městě se na Wifi potřebujete připojit. K dispozici jsou balíčky hesel všech větších českých a slovenských měst včetně jejich okolí, plus tisíce dalších světových měst. Jeden balíček vás vyjde na 0,99 dolarů, což je oproti tomu, co ušetříte například za roaming poměrně férová cena.

Wifi Map Pro je dostupná pro zařízení s Androidem a iOS. Z Google Play a App Storu si jí můžete stáhnout zdarma. V App Storu pak vedle toho můžete sáhnout po tzv. profesionální verzi, která vám za cenu 4,99 dolarů namísto postupného prodeje jednotlivých balíčků zpřístupní všech více 2 000 000 hesel za jednotnou cenu.

wifi-map-proo

[appbox googleplay io.wifimap.wifimap]

[appbox appstore 548925969]

[appbox appstore 543032054]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře