Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyWhatsApp zpřístupňuje videohovory všem uživatelům

WhatsApp zpřístupňuje videohovory všem uživatelům

Populární komunikační kanál WhatsApp se dočkal zásadní novinky, která rozšířuje jeho možnosti komunikace. K hlasovým hovorům se od dnešního dne přidávají také videohovory. Ty mohli doposud testovat pouze vybraní uživatelé.

WhatsApp asi není třeba nijak zdlouhavě představovat. Díky této službě lze spolehlivě a pohodlně komunikovat s přáteli, rodinou a dalšímu lidmi, kteří mají právě na svém telefonu nainstalovanou stejnojmennouaplikaci. Aplikace umožňuje pohodlně posílat zprávy, obrázky, ale také telefonovat a od dnešního se naučila i videohovory.

Samotné videohovory probíhají úplně stejně jako standardní hlasové volání. Uživateli stačí zvolit ikonku volání v jakémkoli chatu s WhatsApps kontaktem a objeví se před ním nabídka, kde může zvolit, jestli chce volat či uskutečnit videohovor. Podmínkou je připojení k internetu a rovněž je zapotřebí, aby nejnovější verzi aplikace měla ve svém telefonu nainstalovanou i protistrana.

Nová verze aplikace WhatsApp je pro uživatele zpřístupňována ve fázích a je proto možné, že vám nebude hned nabídnuta. V následujících dnech by však měla být již dostupná pro všechny.

whatsapp-messenger-245164

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře