Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyWhatsApp Web je nyní dostupný i pro iOS

WhatsApp Web je nyní dostupný i pro iOS

Přibližně půl roku po uvedení služby WhatsApp Web pro zařízení s Androidem, Windows Phone a BlackBerry se tato služba konečně dostává i na platformu iOS. 

WhatsApp Web pro iOS nabízí stejné funkce, jako na všech ostatních platformách. To znamená, že se skrze ní můžete přihlásit do svého chatu na mobilu a vést konverzaci i z webu.

Ke svému účtu na PC se můžete přihlásit na stránce WhatsApp Webu naskenováním QR kódu. Skener přitom musíte vyvolat přímo přes aplikaci telefonu, v kolonce „nastavení aplikace“ kliknutím na možnost „WhatsApp Web“. Tímto způsobem můžete se svým telefonem sesynchronovat libovolné množství PC.

Po naskenování kódu na daném PC už není potřeba kód skenovat, stačí jen otevřít příslušnou stránku. Pokud byste se toho rádi vyvarovali (například při synchronizaci PC, ke kterému mají přístup i jiní), potom se z webu musíte odhlásit. To provedete na webu kliknutím na tlačítko „menu“ (tři tečky nad sebou, které najdete nad seznamem kontaktů) a dále na možnost „odhlásit“.

whatsapp-qr-kod

 

Zdroj: Independent

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře