Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyWhatsApp pro WP7 nyní umožňuje sdílet videosoubory

WhatsApp pro WP7 nyní umožňuje sdílet videosoubory

WhatsApp je nesmírně šikovná aplikace, která šetří vaše peníze. Jejím primárním účelem je zasílání krátkých textových zpráv, ale umí mnohem víc. Můžete ji mít na Androidu, iOS, BlackBerry a Windows Phone 7.

Právě nejmladší verze v portfoliu vývojářů ze studia Social Networking aktualizovala v noci na dnešek na verzi 1.8. Změn je opravdu hodně, některé z nich jsou důležité.

Největší změnou je přidání možnosti sdílet videosoubory, ať už natočené přímo z aplikace nebo vybrané z paměti telefonu.

Vylepšena byla dále funkce pro sdílení vaší polohy, chatování ve skupinách, přibyla možnost blokovat nechtěné kontakty a dále s nimi pracovat, a dostalo se i na opravu drobných chybek.

Aplikace by od nynějška měla ukazovat i přesněji čas, kdy jste ji naposledy použili.

WhatsApp se nachází v Marketplace ke stažení zcela zdarma. Pokud patříte mezi náruživé psavce a jímá vás při pohledu na vaší měsíční útratu hrůza, na nic nečekejte a rychle stahujte.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře