Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyWhale Trail ? pravděpodobně nejroztomilejší živá tapeta pro Android

Whale Trail ? pravděpodobně nejroztomilejší živá tapeta pro Android

Přiznáme se rovnou ? hru Whale Trail pro Android máme opravdu rádi. A to nejen pro to, že nabízí krásnou malovanou grafiku, ale i kvůli tomu, že jejím hlavním hrdinou je modrá velryba Willy, která se snaží utéct zlomyslnému Baronu Von Barrymu.

Ve hře sbíráte bubliny a musíte se vyhýbat nepřátelům a hlavně vyhledávat přátele. Hudební doprovod je povedený, ovládání veskrze jednoduché. Hra vyžaduje pro instalaci Android ve verzi 2.3 a vyšší. Není zdarma, přesto si ale myslíme, že za těch 35 korun opravdu stojí.

Proč o tom ale vůbec píšeme. V noci na dnešek se v Google Play objevila živá tapeta na motivy této arkády (jde o jednu opakující se scénu), která by pravděpodobně, pakliže by se taková soutěž konala, vyhrála první místo v kategorii ?nejroztomilejší živá tapeta?, kterou si pro smartphone můžete stáhnout.

Pokud patříte k fanouškům hry, musíte ji mít.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Whale Trail/“/]

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře