Waze integruje do navigace Spotify. Můžete poslouchat za jízdy


Waze integruje do navigace Spotify. Můžete poslouchat za jízdy

Pokud jste fanoušky komunitní navigace Waze a zároveň při cestách posloucháte raději místo rádia Spotify, zbystřete. Poslední verze navigace totiž přináší integraci Spotify, na dvě kliknutí tam můžete poslouchat, změnit skladbu apod.

Nejnovější verze dostupná v Google Play je v.4.20.0.901, nicméně ne každý tuto funkci má zpřístupněnou. Zatím se jedná o 20 % uživatelů a dále pak beta testeři. Jestli jste vy mezi těmi šťastlivci si, a máte v telefonu nainstalovanou aplikaci Spotify i Waze, můžete zjistit v nastavení, kde najdete ve spodní části Spotify a v něm přepínač zapnuto/vypnuto. Pokud ji zapnete, aplikace se vás zeptá na potvrzení propojení a v pravém horním rohu se objeví kulaté tlačítko Spotify.

Po jeho stisknutí se vysune ovládací panel, kde si můžete vybrat některý z navrhovaných playlistů atd. Poté se ihned spustí a v aplikaci Waze vám zůstane ovladač. Nastavení zde zatím moc není, a pak už můžete jen přejít do plnohodnotné aplikace Spotify, která se spustí na pozadí.

 

I ze Spotify se rychle dostanete zpět do Waze, pouhým kliknutím na vrchní modrý pruh. Ovladač přehrávač lze schovat a na jeho místě zůstane jen kulaté tlačítko Spotify. Vše běží na pozadí a do aplikace Waze se dostal v podstatě jen takový lepší ovladač pro přehrávání hudby. Prozatím je tato funkce dostupná je na telefonech se systémem Android.

Spotify – hudba a podcasty
Spotify – hudba a podcasty
Vývojář: Spotify Ltd.
Cena: Zdarma

The following two tabs change content below.
Ondřej Košťál
Dlouholetý redaktor sesterského magazínu PCTuning.cz. Baví ho focení, zajímá se o nejnovější technologie a rád o nich píše. Současně pracuje jako ajťák v jedné státní organizaci. Vlastní zařízení s Androidem, ale nepohrdne ani iOS nebo Windows (Phone).Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.