Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyWargaming, SEGA a Creative Assembly oznamují strategické partnerství

Wargaming, SEGA a Creative Assembly oznamují strategické partnerství

Wargaming, SEGA a Creative Assembly oznamují nové strategické partnerství, jehož výsledkem bude celosvětové vydání hry Total War: ARENA a to pod hlavičkou vydavatelské značky Wargaming Alliance. Tato nově vytvořená divize se zaměřuje na poskytování všech důležitých nástrojů pro tvorbu a vydávání her třetím stranám, jako jsou například vývojáři a malá studia a umožňuje jim tak vstoupit nejen na vysoce konkurenční území free-to-play herního trhu, ale současně umožňuje i přístup k ohromné více než 100 milionové základně předplatitelů.

Total War je jedním z klíčových pilířů byznysu společnosti SEGA a je jednou z nejúspěšnějších a nejvlivnějších strategických sérií všech dob, míchající v bitvách taktické i strategické prvky. Total War: ARENA, vyvinutá studiem Creative Assembly, přináší tyto principy do herního světa free-to-play smícháním všech typických rysů série do bitev 10 vs. 10 hráčů.

Zkušenosti Creative Assembly spojená s nasazením Wargamingu pro trh s free-to-play hrami, vytvořily z Total War: ARENA titul, který perfektně sedne stylu Wargaming Alliance.

c420d8c5c7d79c7b814d66df0a98d726

„V posledních sedmi letech Wargaming tvrdě pracoval na tom, aby se etabloval jako lídr free-to-play her,“ uvedl Vladimir Makarychev, šéf Wargaming Alliance. „Prostřednictvím labelu Wargaming Alliance doufáme, že se nám podaří sdílet naše znalosti s ostatními společnostmi při vstupu do tohoto vysoce konkurenčního prostředí a jsme velmi rádi, že partnerství se SEGA a Creative Assembly přinese titulu Total War: ARENA úspěch.“

Wargaming Alliance dává firmám třetích stran přístup k využití schopností a znalostí online free-to-play trhu, které Wargaming nashromáždil v průběhu uplynulých let a stal se tak společností s mnohamilionovou hráčskou základnou a zná osvědčené postupy v propagaci free-to-play titulů. Partneři tak budou moci využít znalosti globálního týmu specialistů, kteří nabízejí zkušenosti od publikování, zákaznickou podporu, až po řízení a marketing. Tato nová platforma je navíc fyzicky dostupná na všech hlavních trzích a přináší jedinečný přístup k regionální vydavatelské činnosti přizpůsobené lokálnímu zákazníkovi.

730622-total-war-arena-653x367

Zdroj: Wargaming TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře